format_quote

Bardzo dobry przewoźnik, kierowca bardzo uprzejmy i sumienny, w ciagłym kontakcie, przesyłka dotarła bez uszkodzeń, terminowo, duża pomoc przy zaladunku i rozładunku. Polecam, godni zaufania.

Firma transportowa CTL GROUP – Radzyń Podlaski, Lublin, Siedlce, Warszawa i okolice

Zajmujemy się usługami transportowymi – zarówno na terenie Polski (przede wszystkim w regionie Lublina, Siedlec oraz Warszawy), jak i poza jej granicami. Mamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej wymagających zleceń transportowych. Jesteśmy otwarci na różnorodne zadania w zakresie specjalistycznego transportu – począwszy od przewozu pojazdów – aut czy motocykli, przez maszyny budowlane bądź rolnicze (ciągniki), kończąc na częściach samochodowych – takich jak silniki, skrzynie biegów czy podsufitka samochodowa. Oczywiście realizujemy również tradycyjny transport mebli i paczek różnego rodzaju oraz wielkości.

Nie zastanawiaj się: “Komu zlecę transport?” – wybierz CTL GROUP już teraz, zamiast nadal przeglądać ogłoszenia transportowe!

Dysponujemy dużymi busami transportowymi, które umożliwiają przewożenie ładunków o znacznych rozmiarach. Nasza firma z powodzeniem podejmuje się kompleksowych przeprowadzek domów, mieszkań czy biur. Swoją pracę wykonujemy profesjonalnie i solidnie, a co ważne przy minimalnym zaangażowaniu Klienta. Dbamy, aby złożenie zamówienia, a także odbiór przesyłki były jak najmniej czasochłonne. Warto dodać, że spośród innych firm transportowych wyróżniamy się tym, iż pozostajemy z Nadawcami paczek w stałym kontakcie w trakcie podróży. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, co potwierdza duża grupa stałych Klientów – m.in. z Lublina, Siedlec czy Warszawy.

 

Co mówią <strong>klienci</strong>?

Co mówią klienci?

Kariera
Dołącz Do nas W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:
Kierowców i spedytorów PL-PL, PL-EU, PL-RU
Aplikuj

Dane kontaktowe

Oferujemy transport szyb, silników, dachów, karoserii i wielu innych a także transport maszyn rolniczych, budowlanych oraz transport mebli i wiele więcej. Jesteśmy firmą przewozową, która profesjonalnie podchodzi do świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.
  • Znajdź mnie na Facebooku
  • Śledź mnie na Twitterze
  • G+
  • Skype
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych.
Rozumiem