ZAMÓWIENIA z IKEA

Realizujemy zamówienia na meble i akcesoria sieci sklepów IKEA.

Zakupy w IKEA? Dostawa do domu tylko razem z CTL Group!

IKEA – tej marki nie trzeba nikomu przedstawiać. Ogromny wybór mebli i różnorodnych, jednakże niezwykle uniwersalnych akcesoriów do wyposażenia mieszkania sprawia, że jest chętnie odwiedzanym sklepem na w każdym kraju, w którym się znajduje. Kiedy planujesz większe zakupy, warto pomyśleć o transporcie z IKEA – a my mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Transport mebli IKEARadzyń Podlaski, Biała Podlaska i okolice – wybierz doświadczonych fachowców

Potrzebujesz dowozu mebli IKEA? Zapraszamy do współpracy. Realizujemy zamówienia ze sklepów zlokalizowanych w Targówku i Jankach pod Warszawą na podstawie Twojej listy zakupów. Gwarantujemy szybki oraz bezpieczny transport na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów już teraz!

 

Realizujemy zamówienia na meble i akcesoria sieci sklepów IKEA. Zakupów dokonujemy w sklepach IKEA Targówek i IKEA Janki na podstawie dostarczonej przez Ciebie listy zakupów. Realizujemy dostawy na terenie całej Polski.  Jeśli chcesz wiedzieć na kiedy zrealizujemy zamówienie w Twojej miejscowości napisz do nas: biuro@ctlgroup.pl

Cennik:
zakupy do 200zł- dostawa 50zł
zakupy do 2000zł - dostawa 15%
zakupy od 2000zł-3000zł - dostawa 300zł
zakupy powyżej 3000zł - dostawa 10%
Usługa wnoszenia zakupów o wadze powyżej 30 kg jest dodatkowo płatna.Jak zamówić zakupy w IKEA z dostawą do domu?

To prostsze niż myślisz!

Wejdź na stronę www.ikea.com/pl
• Wybierz artykuły które chcesz zamówić i dodaj je do listy zakupów
• Sprawdź poprawność zamówienia (produkty, ilość sztuk) oraz dostępność wybranych artykułów w IKEA Targówek lub IKEA Janki
• Kliknij ikonę 'e-mail'
• W formularzu wpisz kolejno swój adres e-mail, adres e-mail odbiorcy (czyli nasz): biuro@ctlgroup.pl, w oknie wiadomość wpisz swoje dane: adres dostawy, telefon kontaktowy
• Przepisz kod z obrazka
Kliknij ikonę 'wyślij" aby wysłać do nas swoją listę. To wszystko! Skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić zamówienie i termin dostawy.


Uwaga! Nie współpracujemy z siecią IKEA. Oferujemy jedynie usługę realizacji Twoich zakupów i ich dostarczenia.

 

Wycena
Bezpłatna wycena transportu Wyceń

Dane kontaktowe

Oferujemy transport szyb, silników, dachów, karoserii i wielu innych a także transport maszyn rolniczych, budowlanych oraz transport mebli i wiele więcej. Jesteśmy firmą przewozową, która profesjonalnie podchodzi do świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.
  • Znajdź mnie na Facebooku
  • Śledź mnie na Twitterze
  • G+
  • Skype
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych.
Rozumiem