TRANSPORT MEBLI

Transport mebli nowoczesnych oraz antycznych

Tani transport mebli w Lublinie, Warszawie, Siedlcach i nie tylko – firma transportowa CTL Group

Firma przewozowa CTL Group zajmuje się między innymi transportem mebli. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dbając o to, aby meble w trakcie przewozu nie doznały żadnych uszkodzeń. Przewozimy zarówno meble nowoczesne, jak i antyczne oraz przeznaczone do renowacji.

Transport mebli na terenie całego kraju

Na życzenie Klienta zabezpieczamy transportowany ładunek dodatkową warstwą folii stretch, kartonu i folii bąbelkowej. Nasze usługi świadczymy w całym kraju, ze szczególnym uwzględnieniem miejscowości takich jak Warszawa, Lublin, Siedlce, Lubartów czy Biała Podlaska. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, jak też przedsiębiorstwa.

Przewozimy:

♦ łóżka
♦ materace
♦ komody
♦ wersalki,
♦ kanapy
♦ sofy
♦ meblościanki
♦ krzesła
♦ stoły
♦ biurka
♦ biblioteczki

Jesteśmy doświadczeni w przewozie nowych mebli  oraz mebli antycznych i przeznaczonych do renowacji.
Na życzenie klienta zabezpieczmy towar w kartony, folię stretch oraz folie bąbelkową.

 

 

 

Wycena
Bezpłatna wycena transportu Wyceń

Dane kontaktowe

Oferujemy transport szyb, silników, dachów, karoserii i wielu innych a także transport maszyn rolniczych, budowlanych oraz transport mebli i wiele więcej. Jesteśmy firmą przewozową, która profesjonalnie podchodzi do świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.
  • Znajdź mnie na Facebooku
  • Śledź mnie na Twitterze
  • G+
  • Skype
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych.
Rozumiem