TRANSPORT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ DOSTAWCZYCH

Usługi transportowe wykonujemy na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Główne obszary naszego działania to Niemcy, Anglia, Austria, Holandia, Belgia, Francja i Włochy.

Nasi kierowcy są przeszkoleni w zakresie transportu samochodów.
Każde powierzone nam zlecenie wykonujemy z maksymalną starannością, jesteśmy punktualni i dotrzymujemy umówionych terminów.

Transportujemy:

♦ samochody osobowe (w tym uszkodone)
♦ samochody dostawcze
♦ motory
♦ quady
♦ maszyny rolnicze

 

Transport samochodów w Polsce i za granicą

Zależy Ci na tym, aby transport samochodów przebiegał sprawnie i zgodnie z zaplanowanym terminem? Wybierz profesjonalną firmę przewozową, która posiada doświadczenie w branży, a każde zlecenie transportowe wykonuje w pełni rzetelnie. CTL Group z siedzibą w Radzynie Podlaskim niedaleko Lublina to godny zaufania przewoźnik.

Bezpieczny i terminowy transport maszyn oraz motocykli

Pracują dla nas doświadczeni kierowcy, którzy otrzymali odpowiednie przeszkolenie dotyczące transportu aut. W związku z tym wykonują usługi transportowe z najwyższą dbałością zarówno jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, jak i terminowość. Oferujemy transport nie tylko samochodów osobowych, ale również dostawczych, a także motocykli, maszyn rolniczych i quadów. Pracujemy na terenie Polski m.in. w takich miejscowościach jak Warszawa, Siedlce, czy Lublin oraz w całej Unii Europejskiej. Główne obszary naszego działania to Niemcy, Austria, Anglia, Belgia, Holandia, Francja i Włochy.


GALERIA

 

 

 

 

Wycena
Bezpłatna wycena transportu Wyceń

Dane kontaktowe

Oferujemy transport szyb, silników, dachów, karoserii i wielu innych a także transport maszyn rolniczych, budowlanych oraz transport mebli i wiele więcej. Jesteśmy firmą przewozową, która profesjonalnie podchodzi do świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.
  • Znajdź mnie na Facebooku
  • Śledź mnie na Twitterze
  • G+
  • Skype
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych.
Rozumiem