Wyślij przesyłkę


Zaloguj się Załóż konto

Transport części samochodowych

 

Wyślij przesyłkę

 

 

Transport dachów, opon, drzwi, foteli i masek samochodowych,zderzaków oraz innych części pojazdów – wybierz sprawdzonego przewoźnika

 

Nasza firma CTL GROUP od 10 lat zajmuje się transportem klap samochodowych z szybami, masek, karoserii, opon do auto osobowych, dostawczych oraz pojazdów rolniczych, podsufitek, szyb samochodowych oraz wielu innych części aut. Chociaż siedziba firmy znajduje się w Radzyniu Podlaskim niedaleko Lublina, to nasze usługi realizujemy również na terenie Poznania, Szczecina, Gdańska, Wrocławia i w pozostałych rejonach Polski. Przewozimy części bez pomocy firm kurierskich. Uważamy, że korzystanie z ich usług wiązałoby się z ryzykiem zbyt częstych uszkodzeń przesyłek oraz odrzucaniem reklamacji z błahych powodów.

Transport karoserii, felg, opon i innych części w atrakcyjnych cenach – CTL Group z siedzibą w Radzyniu Podlaskim niedaleko Lublina

Zastanawiasz się czym wysłać części samochodowe? Z nami to proste! Od ponad 10 lat zajmujemy się przewozem części pojazdów zarówno w kraju, jak i za granicą. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala nam na skuteczną, a przede wszystkim terminową realizację świadczonych usług. Gwarantujemy bezpieczny i sprawny transport zderzaków, tłumików, szyb, skrzyń biegów, masek samochodowych oraz innych części. Zaufało nam wielu Klientów z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Szczecina oraz pozostałych rejonów Polski.

 

Bezpieczny transport silników, konsoli, ćwiartki i nie tylko – Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Szczecin, Częstochowa oraz cała Polska

Dysponujemy własną flotą samochodów, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni do korzystania z usług firm kurierskich. W przeciwieństwie do nich przewożone przez nas przesyłki traktowane są z należytą uwagą, co znacząco wpływa na obniżenie ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń. Jeśli chcesz zlecić bezpieczny transport dachu, maski, foteli, zderzaka lub innych części samochodowych – skontaktuj się z nami.

 

Oferujemy transport takich elementów jak:

 • silniki,
 • skrzynie biegów,
 • drzwi,
 • maski,
 • szyby,
 • zderzaki,
 • panoramy,
 • dachy,
 • klapy,
 • elementy cięte,
 • skorupy samochodów,
 • ćwiartki,
 • tłumiki,
 • podsufitki,
 • konsole,
 • opony do samochodów osobowych i dostawczych,
 • opony do maszyn rolniczych
 • kompletne przody (maska, zderzak, błotniki,pas przedni z chłodnicami, lampy, ),
 • oraz inne ładunki gabarytowe i nietypowe, których transportu firma kurierska nie chce się podjąć.

 

Pieniądze za towar zwracamy:

 • na konto
 • osobiście po dostawie towaru.

 

Niejednokrotnie zadawałeś sobie pytanie:
 

Jakim kurierem wysłać opony?

Opony to jedne z najczęściej wysyłanych części motoryzacyjnych. Czym wysłać opony, aby mieć pewność, że trafią pod wskazany adres szybko i w nienaruszonym stanie? Wysłanie opon kurierem zwykłym może być bardzo kłopotliwe, kosztowne, a często wręcz niemożliwe. Niektórzy przewoźnicy, ze względu na wielkość i wagę owych artykułów, nie realizują usług transportu opon. Dlatego też osobom zastanawiającym się nad tym, jakim kurierem wysłać opony, poleca się skorzystanie z usług wyspecjalizowanej w tym zakresie firmy, takiej jak CTL Group.

Świadczymy wspomniane usługi od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm, terminowość i bezpieczeństwo przewozu. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów przystosowanych do transportu opon oraz innych części samochodowych. Dzięki praktycznym podnośnikom możemy sprawnie zapakować, a następnie wypakować z auta towary o dużych gabarytach i wadze. Realizujemy transport opon na terenie Polski i poza granicami kraju, gwarantując przy tym bardzo korzystne ceny. Z każdą przesyłką obchodzimy się z należytą uwagą, czego efektem jest znaczące obniżenie ryzyka występowania uszkodzeń ładunku. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, m.in. warsztatów samochodowych, mechaników bądź sklepów motoryzacyjnych.

Przygotowując opony do transportu, należy je dokładnie wyczyścić i wysuszyć, aby podczas jazdy nie zabrudziły one pozostałych przewożonych towarów. Elementy te trzeba też starannie zapakować, zabezpieczając je przed ewentualnymi uszkodzeniami. Najlepiej owinąć je kilkoma warstwami folii bąbelkowej, typu stretch albo mocną brązową taśmą klejącą. Alternatywnym sposobem jest również zapakowanie towaru do okrągłych pudełek wykonanych z grubej tektury, ewentualnie obłożenie ich dużymi kawałkami kartonu. Transport opon odbywa się na paletach. Elementy zostają do nich starannie przymocowane za pomocą solidnych pasów i taśm. To gwarantuje, że ładunek nie zsunie się ani nie ulegnie uszkodzeniu.
 

Jakim kurierem wysłać felgi?

Wielkość, waga oraz przede wszystkim możliwość łatwego uszkodzenia sprawiają, że wysyłka felg aluminiowych kurierem zwykłym to niepolecana metoda. Wiele tradycyjnych firm kurierskich nie realizuje nawet usług transportu felg ze względu właśnie na wymienione czynniki. Przewoźnicy często obawiają się połamania albo wgniecenia delikatnych elementów. W jaki sposób więc przetransportować felgi we wskazane miejsce? Najlepszym rozwiązaniem jest wysyłka felg kurierem poprzez wyspecjalizowaną w tym zakresie firmę, taką jak CTL Group. Dzięki temu możesz mieć pewność, że doświadczony przewoźnik wykona terminowy i bezpieczny transport felg pod wskazany adres.

Nasza firma dysponuje nowoczesną flotą samochodową, która jest w pełni przystosowana do przewozu części motoryzacyjnych. Działamy w branży od długiego czasu, dzięki czemu wysyłka felg odbywa się zawsze w pełni profesjonalny sposób. Wiemy, jak prawidłowo zapakować oraz bezpiecznie przewieźć dowolny ładunek. Wszystkie przewożone paczki są solidnie przymocowane i chronione w trakcie jazdy. Od lat transportujemy felgi, zdobywając przez ten czas duże grono stałych, zadowolonych Klientów. Zapewniamy również korzystne ceny oraz fachowe doradztwo specjalistów w zakresie m.in. odpowiedniego zapakowania przesyłki.

Jak najlepiej opakować felgi, aby nienaruszone dotarły na miejsce? Można wykorzystać do tego celu solidne pudełko tekturowe i włożyć do niego przewożone artykuły. Należy pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu alufelg w środku, stosując odpowiednie wypełnienie, np. folię bąbelkową, folię typu stretch, papier albo kawałki kartonu. Ważne, aby przedmiot w pudełku został tak zapakowany, aby nie mógł się swobodnie przemieszczać. Ze względu na ochronę ładunku, zaleca się włożenie maksymalnie dwóch felg do kartonu, a najlepiej każdą z nich do odrębnej paczki.

Alternatywą dla osób nieposiadających odpowiednio dużych pudełek może być staranne owinięcie felg kilkoma warstwami folii bąbelkowej. Każdą felgę należy zapakować osobno.
 

Jakim kurierem wysłać fotele samochodowe?

Duża waga i niestandardowe gabaryty foteli samochodowych sprawiają, że ich wysyłka to często spore wyzwanie dla właściciela lub sprzedawcy. Czym przetransportować te produkty? Przewóz tych artykułów zwykłą firmą kurierską może okazać się bardzo problematycznym, a na pewno kosztownym zadaniem. Wielu standardowych przewoźników nie decyduje się nawet na realizację tego rodzaju zleceń właśnie ze względu na ciężar oraz wielkość ładunku. Dlatego osobom zastanawiającym się nad tym, jak wysłać fotele samochodowe, zaleca się skorzystanie z usług wyspecjalizowanego w tym zakresie przewoźnika, takiego jak firma CTL Group.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zagwarantować pełen profesjonalizm usług. Od lat realizujemy transport foteli samochodowych oraz innych części i akcesoriów motoryzacyjnych na terenie Polski oraz za granicą, zdobywając przez ten czas spore grono Klientów. Nasza nowoczesna flota pojazdów jest idealnie dostosowana do przewozu wspomnianych ładunków. Wszystkie przesyłki traktujemy z należytą uwagą, co znacząco wpływa na obniżenie ryzyka wystąpienia jakichkolwiek uszkodzeń przedmiotów. Gwarantujemy terminowy, bezpieczny przewóz w bardzo konkurencyjnej cenie. Służymy też poradą w zakresie m.in. właściwego zapakowania towarów.

Wysyłka foteli samochodowych odbywa się na paletach. Są one zawsze solidnie przymocowane do palet za pomocą mocnych pasów w taki sposób, aby nie mogły się poruszać podczas transportu. To sprawia, że nie spadną na inne przewożone przedmioty. Dzięki właściwemu przytwierdzeniu i ułożeniu pozostałych ładunków można być też pewnym, że żaden towar nie upadnie na fotel ani go nie zgniecie.

Aby mieć gwarancję, że ładunek dotrze w nienaruszonym stanie na miejsce, należy go dodatkowo odpowiednio zabezpieczyć. W tym celu warto starannie opakować fotele kilkoma warstwami folii bąbelkowej albo stretchowej. Każdy z nich najlepiej zapakować osobno.

 

Jakim kurierem wysłać drzwi samochodowe?

Transport drzwi od auta – podobnie jak wysyłka zderzaka samochodowego, szyby czy klapy bagażnika – stanowi dla przewoźnika niemałe wyzwanie. Elementy blacharskie należą bowiem do szczególnej kategorii części, wymagających dodatkowego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nawet najdrobniejszy błąd lub niedokładne zapakowanie mogą skutkować powstaniem wgnieceń, rys, odpryskami lakieru lub innymi rodzajami uszkodzeń, których zamawiający oraz nadawca z pewnością chwieliby uniknąć. Powstaje więc pytanie: jak odpowiednio opakować element przed wysłaniem go do klienta?

Drzwi stanowią szczególny element konstrukcji auta, w którym blacha łączy się z tworzywami sztucznymi oraz szkłem. Nagromadzenie tak wielu różnych materiałów wymaga zastosowania odpowiednich metod oraz technik pakowania. Przede wszystkim, należy zadbać o właściwe zabezpieczenie szyby oraz wszystkich wystających elementów. W tym celu można wykorzystać tekturowe przekładki oraz folię bąbelkową, która zamortyzuje ewentualne uderzenia. Dobrym pomysłem jest zastosowanie kilku warstw ochronnych, z użyciem dodatkowych materiałów, np. miękkiej pianki, styropianu czy wspominanej folii pęcherzykowej. Warto również ponakładać specjalne, kartonowe lub plastikowe narożniki, które chronią boki i krawędzie, szczególnie narażone na uszkodzenia w trakcie transportu.

Wiele osób zastanawia się, czym wysłać zderzak, felgi lub właśnie drzwi samochodowe i czy skorzystanie z usług „zwykłej” firmy kurierskiej stanowi dobry pomysł. Jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w krajowej spedycji komponentów samochodowych, zdecydowanie odradzamy takie działanie na rzecz profesjonalnych przewoźników auto-części. Tego rodzaju firmy dysponują własną, przystosowaną do takich operacji flotą pojazdów. Na dodatek możemy być pewni, że obsługujący przewóz pracownicy profesjonalnie zadbają o nasz ładunek, co nie zawsze stanowi domenę tradycyjnych kurierów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – z przyjemnością przygotujemy dedykowaną ofertę przewozu drzwi do dowolnego modelu auta.

 

Jakim kurierem wysłać silnik samochodowy?

Ze względu na wymiary, wagę oraz nieregularny kształt, wysyłka silnika kurierem zwykłym może być bardzo kłopotliwa, a często wręcz niemożliwa. Część ta powinna być przewożona na palecie, po wcześniejszym odpowiednim zabezpieczeniu paczki i właściwym przygotowaniu samego silnika. Tradycyjne firmy kurierskie rzadko podejmują się przewożenia tego rodzaju części motoryzacyjnych, obawiając się uszkodzenia samego elementu, a także przygniecenia bądź zabrudzenia innych przesyłek. Dlatego też realizację tego rodzaju usługi najlepiej powierzyć wyspecjalizowanemu przewoźnikowi, takiemu jak firma CTL Group. Doświadczona spółka gwarantuje skuteczny, terminowy i bezpieczny transport silnika.

Zapewniamy korzystne ceny, często dużo niższe niż w przypadku klasycznych firm kurierskich. Dysponujemy własną  flotą samochodową, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni do korzystania z usług firm kurierskich. W przeciwieństwie do nich przewożone przez nas przesyłki traktowane są z należytą uwagą, co znacząco wpływa na obniżenie ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń.. Podczas jazdy element jest solidnie przymocowany do palety za pomocą profesjonalnych, mocnych pasów.

Przed przekazaniem silnika przewoźnikowi, należy właściwie przygotować przesyłkę do nadania. Silnik powinien być suchy, dlatego konieczne jest pozbycie się smarów oraz olejów znajdujących się w środku maszyny. Jego osuszenie zapobiegnie rozlaniu się płynów w czasie jazdy. W celu zabezpieczenia części trzeba też starannie zapakować ładunek, korzystając z materiałów ochronnych, takich jak folia bąbelkowa, folia typu stretch albo kartony.

 

Jakim kurierem wysłać szybę samochodową?

Przewóz szyby samochodowej – podobnie jak wszystkich pozostałych elementów szklanych – związany jest z dużym ryzykiem, dlatego warto powierzyć go doświadczonej firmie kurierskiej. Przewoźnik, na każdym etapie realizacji usługi powinien zagwarantować bezpieczeństwo i odpowiednie warunki transportu, dzięki którym wysyłka szyby samochodowej kurierem stanie się bezpieczna i bezstresowa zarówno dla nadawcy, jak i osoby zamawiającej.

Z całą pewnością, nie należy oszczędzać na właściwym zabezpieczeniu ładunku odpowiednimi materiałami. Pożałowanie kilku złotych na dodatkowe warstwy ochronne, takie jak folia stretch, kartonowe przekładki, pianka, styropian czy folą pęcherzykowa, nigdy nie jest dobrym pomysłem. Może ono skutkować znacznie kosztowniejszą stratą w przypadku ewentualnego stłuczenia lub pęknięcia szyby w trakcie transportu.

Biorąc pod uwagę delikatność i kruchość szkła, wysyłanie go za pośrednictwem tradycyjnych firm kurierskich nie jest dobrym pomysłem. Nigdy nie mamy bowiem pewności co do tego, w jaki sposób przewoźnik zabezpieczy naszą przesyłkę i czy zachowa dostateczne środki ostrożności. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług renomowanej firmy, specjalizującej się w przewozie części samochodowych. CTL Group od ponad 10 lat świadczy takie usługi na terenie całej Polski. Każda realizowana przez nas wysyłka szyby samochodowej kurierem kończy się bezpiecznym dotarciem produktu do Klienta, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

Jakim kurierem wysłać drzwi samochodowe?

W przypadku działających na polskim rynku konwencjonalnych firm kurierskich wysyłka części samochodowych za ich pośrednictwem często nie jest możliwa, ze względu na odgórną politykę tych przedsiębiorstw zabraniająca przewozu tego typu elementów. W sytuacji z kolei, w której korporacja dopuszcza transport drzwi samochodowych czy innych podzespołów aut, nawet przy precyzyjnym zastosowaniu się do ich wytycznych nie można mieć gwarancji, że zawartość paczki nie ulegnie uszkodzeniom podczas jej doręczania.

Firma CTL Group przewiezie dla Ciebie drzwi w pełni bezpiecznie i profesjonalnie, bez ryzyka narażenia ich na szwank czy uciekania od odpowiedzialności poprzez uchylanie reklamacji z błahych przyczyn. Jeśli zastanawiasz się zatem jak wysłać drzwi samochodowe kurierem oraz które z funkcjonujących w branży przedsiębiorstw wybrać, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

W przeciwieństwie do globalnych, międzynarodowych korporacji spedycyjnych do każdej powierzonej nam przesyłki podchodzimy z dużą troską i ostrożnością. Wieloletnia praktyka w dziedzinie przewozu części samochodowych oraz wnikliwe obserwacje sposobu działania konkurencji nauczyły nas, że bez należytej uwagi przy transporcie bardzo łatwo uszkodzić nawet najlepiej zabezpieczoną paczkę.

Jak zapakować drzwi samochodowe do wysyłki?

Aby transport drzwi samochodowych mógł przebiec w sposób efektywny, warto zastosować odpowiednie rozwiązania ochronne. Nie jest to łatwa część do spakowania z uwagi na specyficzny, nieregularny kształt oraz obecność szkła. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim skrupulatne osłonięcie krawędzi i szyby oraz zastosowanie sztywnego opakowania o regularnym kształcie. Wewnątrz niego nie może być luzu, dlatego całe wnętrze paczki powinny być wypełnione i unieruchomione poprzez zastosowanie folii ochronnej. Na koniec warto także obciągnąć przesyłkę kilkoma warstwami stretchu, co zmniejszy ryzyko otarć i obić.

Ostrożność, z jaką podchodzimy do przewozu drzwi samochodowych w połączeniu z naszymi wytycznymi w zakresie pakowania stanowią dla klientów CTL Group gwarancję bezpiecznego i skutecznego doręczenia powierzonych nam elementów pod wskazany adres.

Jakim kurierem wysłać maskę samochodową?

Przedsiębiorstwa spedycyjne działające w skali globalnej z reguły odgórnie odrzucają opcje przewozu części samochodowych za ich pośrednictwem, w związku z czym wysyłka maski samochodowej kurierem rzadko kiedy w ogóle jest możliwa. Nawet jednak w tych nielicznych przypadkach, kiedy dana firma dopuści ten rodzaj usługi, precyzyjne trzymanie się wytycznych dotyczących sposobu pakowania bynajmniej nie gwarantuje, że paczka z maską dotrze do miejsca docelowego nieuszkodzona. Wynika to przede wszystkim z masowego podejścia do transportu powierzonych im przesyłek, które muszą być dostarczone w możliwe jak najkrótszym czasie i jednocześnie przy możliwe jak najmniejszych kosztach.

Maska samochodowa kurierem konwencjonalnym nie powinna być zatem wysyłana wcale. Nawet w przypadku zastosowania naprawdę dobrych zabezpieczeń, dostawca wciąż nie da nam gwarancji, że doręczy ją bez żadnego uszczerbku, a w przypadku wystąpienia uszkodzenia może oddalić Twoją reklamację, powołując się na niemal dowolny powód. W zamian warto postawić na profesjonalną firmę transportową, specjalizującą się właśnie w transporcie części samochodowych. CTL Group ma w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, poparte setkami zrealizowanych przejazdów. Do każdego powierzonego nam ładunku podchodzimy z należytą ostrożnością i uwagą, mając pełną świadomość specyfiki przewożonych przez nas towarów.

Wysyłka maski samochodowej za naszym pośrednictwem poprzedzona jest przekazaniem Klientowi szczegółowych wytycznych w zakresie jej optymalnego zabezpieczenia. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, dokładnie poinstruujemy Cię, z jakich konkretnie rozwiązań ochronnych powinieneś skorzystać i w jaki sposób wykorzystać je, aby w optymalny sposób spełniały swoje funkcje. Połączenie dwóch kluczowych czynników w kontekście transportu masek samochodowych, w postaci odpowiedniego pakowania oraz troski o ich stan podczas procesu doręczania, przekłada się na maksymalne bezpieczeństwo powierzonych nam przez Ciebie podzespołów.

 

 

 

Realizujemy:

 

 • wysyłka skrzyni biegów
 • wysyłka szyby samochodowej
 • wysyłka zderzaka
 • wysyłka silnika
 • wysyłka progu samochodowego
 • wysyłka podsufitki samochodowej
 • wysyłka opon rolniczych
 • wysyłka opon samochodowych
 • wysyłka maski samochodowej w
 • wysyłka konsoli
 • wysyłka klapy samochodowej z szybą
 • wysyłka klapy bez szyby
 • wysyłka drzwi samochodowych
 • wysyłka dachu samochodowego
 • wysyłka motorów
 • wysyłka rowerów

 

 

 

Skontaktuj się z nami! A my dostarczymy Twoją paczkę na terenie całej Polski!

 

 • tel. 720-40-6000
  bok@ctlgroup.pl
  zlecenia@ctlgroup.pl
 • tel. 720-40-9000
  bok1@ctlgroup.pl
 • tel. 509-991-999
  handlowy1@ctlgroup.pl

 

Transport skuterów, motorów, quadów, rowerów Warszawa, Poznań, Wrocław, Lublin – wysyłkę realizujemy na terenie całej Polski. Zajmujemy się transportem od 10 lat, dlatego masz pewność, że Twój motor dojedzie bez uszkodzeń.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Poznań, Lublin, Gdańsk, Warszawa, Szczecin, Rzeszów, Kraków, Wrocław, Częstochowa,  Zielona Góra – to tylko niektóre miasta, na których terenie pracujemy. Działamy w całej Polsce oraz poza jej granicami.

Zapraszamy do współpracy!

Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x